• Modernizasyon
  Modernizasyon
  Uzman ekiplerimiz tarafından asansör ve yürüyen merdivenlerin modernizasyonu,
  çok kısa bir sürede eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.
 • Teknik Servis
  Teknik Servis
  Uzman ekiplerimiz gerek garanti süresinde gerekse garanti sonrasında
  her zaman güvenli bir şekilde asansörü kullanmanızı sağlamaktadır.
 • Montaj
  Montaj
  Uzman ekiplerimiz tarafından asansör ve yürüyen merdivenlerin montajı,
  çok kısa bir sürede eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Ürünlerimiz

Firmamız Hakkında

2018 Yılında kurulan firmamız 18 yıllık sektör tecrübesi ile gelişen ve büyüyen bir çerçevede emin adımlarla ilerlemekte, güvenilir bir asansör montaj ve bakım firması olarak yerini korumaktadır. Livalift Asansör projelerinin her aşamasında ve sonrasında müşterilerinin her zaman yanındadır.

Vizyonumuz

Asansör sektöründe Livalift Asansör hizmetlerimiz ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider bir üretici, ülkemizde güçlü, saygın ve örnek bir kuruluş küresel ekonomide gelişmelere kayıtsız kalmayan bir marka haline gelmektedir

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır

Servis

Uzman ekiplerimiz gerek garanti süresinde gerekse garanti sonrasında her zaman güvenli bir şekilde asansörü kullanmanızı sağlamaktadır.

Montaj

LİVALİFT ASANSÖR Proje aşamasından ruhsat aşamasına kadar sistemin sorunsuz hizmet verebilmesi için uzman kadrosu ile en iyi hizmeti verir.Teslim sonrasında da her türlü aksaklığa anında cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

Modernizasyon

Uzman ekiplerimiz tarafından asansör ve yürüyen merdivenlerin modernizasyonu, çok kısa bir sürede eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin

Haberler